Narciarstwo biegowe

Narciarze biegowi także znajdą we wsi odpowiednie dla siebie tereny. Mogą wybrać się na wędrówkę przez labirynt ścieżek przecinających lasy wokół Małego Cichego lub skorzystać z polany Lichajówki w północno-zachodniej części wsi.

Nierzadko sami będą musieli przecierać dla siebie szlak, wszelako widoki na Tatry, jakie podczas wędrówki otworzą się przed nimi, w zupełności wynagrodzą im ich wysiłek.

Dodaj opinię

Wokół Małego Cichego miłośnicy biegania na nartach mają sporo różnych tras do wyboru. W samym obrębie pięknej podhalańskiej wsi szczególną uwagą warto zwrócić na dwa warianty: leśne ścieżki otaczające miejscowość oraz malowniczą Polanę Lichajówkę. Fantastyczne widoki, ćwiczenia korzystne dla zdrowia, szlaki ubijane przez lokalne władze - czegóż chcieć więcej?

Narciarstwo biegowe adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Narciarstwo biegowe, zobacz gdzie w Małem Cichem zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Narciarstwo biegowe.
  • Ulica
    Małe Ciche
    Narciarstwo biegowe mieści się przy ulicy Małe Ciche w Małem Cichem
  • 34-531 Murzasichle
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Narciarstwo biegowe opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij