Trasy rowerowe

Do Małego Cichego dobrze wybrać się również na rower.

Wieś stanowi całkiem dogodny punkt wypadowy na szlaki rowerowe powiatu tatrzańskiego. Szlaki te z uwagi na górski teren po jakim przebiegają, nie są może najłatwiejsze, kuszą jednak do odwiedzin pięknymi widokami, jakie niejednokrotnie się z nich roztaczają.

Jeden z rowerowych traktów prowadzi bezpośrednio z Małego Cichego przez Wierch Poroniec i Polanę Zgorzelisko na Tarasówkę z kapliczką św. Bartłomieja i kończy się w Małem Cichem. Jego długość wynosi 16 km, różnica wzniesień do pokonania 230 m.

Z pobliskiej (11 km) Bukowiny Tatrzańskiej wiedzie szlak do położonej na Spiszu Czarnej Góry, a dalej do Leśnicy koło Białki Tatrzańskiej, kończący się w Bukowinie Tatrzańskiej. Ma on 40 km długości, a występująca na nim różnica wzniesień sięga 300 m.

Z Zakopanego można wybrać się na rowerze z Polany Szymoszkowej przez Kościelisko, Witów i Dzianisz. Trasa mierzy sobie 30 km długości i trzeba na niej pokonać 300 m różnicy wzniesień.

Dodaj opinię
Trasy rowerowe adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Trasy rowerowe, zobacz gdzie w Małem Cichem zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Trasy rowerowe.
  • Ulica
    Małe Ciche
    Trasy rowerowe mieści się przy ulicy Małe Ciche w Małem Cichem
  • 34-531 Murzasichle
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Trasy rowerowe opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij